Produkty na liečbu jaziev:

obrazky-pred-a-po

O spoločnosti BIODERMIS

Pred viac ako 25-timi rokmi spôsobila americká spoločnosť Biodermis revolúciu na trhu v oblasti liečby jaziev. Dermatológom a plastickým chirurgom na celom svete predstavila jedinečnú technológiu liečby jaziev lekárskym silikónom. Dodnes si udržiava stabilné postavenie lídra na trhu prostredníctvom kvalitných produktov a neustálych inovácií.

Aplikovanie silikónu je osvedčená, často využívaná a jediná klinicky preukázaná metóda na liečbu keloidných a hypertrofických jaziev. Produkty spoločnosti Biodermis vám ponúkajú kompletný balíček silikónovej starostlivosti o jazvy, ktoré vznikli poranením, popálením alebo po rôznych chirurgických zákrokoch.

www.biodermis.com

HISTÓRIA:

1986 – spoločnosť Biodermis uviedla na trh silikónové plátky EPIDERM
1990 – spoločnosť Biodermis uviedla na trh silikónový gél XERAGEL
1994 – spoločnosť Biodermis začala s predajom špeciálnych produktov na liečbu po augmentácii prsníkov, C-sekcii, redukcii prsníkov, aj po popáleninách
2004 – spoločnosť Biodermis uviedla na trh silikónovú tyčinku PROSIL- revolučnú, patentovanú liečebnú metódu na jazvy
2011 – spoločnosť Biodermis uviedla na trh jedinečnú detskú radu produktov na liečbu jaziev - Epiderm CAMO a Prosil KIDS
2013 – spoločnosť Biodermis uviedla na trh silikónové plátky EPIDERM Natural
2014 – spoločnosť Biodermis uviedla na trh silikónovú tyčinku s ochranných faktorom SPF 15 Prosil SPORT

Obsah tejto webstránky je chránený autorským právom. Porušenie autorského práva, najmä kopírovaním, rozmnožovaním, napodobňovaním, menením, prenášaním, znovupoužitím, preposielaním alebo používaním pre verejné alebo vlastné komerčné účely alebo iným šírením obsahu webstránky pre komerčné účely bez súhlasu oprávnenej osoby je zakázané.